Dekorasyon

Mekanınızı öcelikle 3d olarak projelendirerek görsel olarak siz değerleri müşterilerimize sunuyoruz. Yapılacak işin sonucunu iş başlamadan görebiliyorsunuz.

Mekanının renklerdirilmesi, ölçünüze ve tarzınıza uygun tasarlanan mobilyaların tefrişi (yerleştirilmesi), onaylanan proje sonrasın da mekana uygulanması.

Kişiye Özel Mobilya Tasarımı

Mekanın ölçüsüne özel olarak mobilya tasarımı yapılmakdadır. Avrupa standartlarında A sınıfı malzemelerle imalatı gerçekleşen mobilyalar mekanınızda şıklık ve işlevsellik oluşturmakda, uzun ömürlü kullanımı ile de sizlere yapılan işin memnuniyetini sunmakdadır.

Oldukça geniş renk ve tasarım alternatifi yelpazesi sunan Şermin Erkmen İç Mimarlık, alışılmış olan çizgilerin dışına çıkarak son teknoloji ile farklı ve yaşam tarzınıza uygun yaşam alanları yapmakdadır.

Tesisat

En önemli ve en büyük sorun çıkartabilecek konulardan biri su ve elektirik tesisatlarıdır. Ana planlamayı doğru yapmalı, konusunda uzman ekip ile çalışmalı ve kullanılan malzemelerin kaliteli ve doğru olduğundan emin olunmalıdır.

Biz profesyonel ekibimiz ve yılların deneyimi ile günümüzün en iyi malzemelerini birleştirerek hizmetinizdeyiz

Boya, Tadilat, Yenileme

Hizmet Alanları